Nasza liga, to już tradycja klubu. Od wielu lat regularnie sezon w sezon odbywają się kolejne edycje. Przeznaczona jest dla Amatorów tenisa, zaczynających swoją grę oraz dla doświadczonych graczy. Zawodnicy podzieleni są na grupy zgodnie z poziomem gry. W ramach danego sezonu jest kilka tur. Na koniec każdej tury odbywają się spadki i awanse zgodnie z zajętymi pozycjami w grupie. Każdy wygrany lub przegrany mecz to zdobyte punkty do rankingu generalnego. Na koniec każdego sezonu odbywa się turniej Masters z nagrodami.

To co zdecydowanie wyróżnia naszą ligę to możliwość skorzystania z umawiania meczów przez koordynatora ligi, wystarczy napisać smsa ze swoimi oczekiwaniami.
Nasza liga to zdrowa rywalizacja, w której można „wyzwać” przeciwnika na pojedynek, ale nie ma konieczności podjęcia wyzwania. W naszej lidze można zagrać z tymi osobami, z którymi czerpiemy przyjemność gry na korcie. W ramach każdej tury można zagrać z każdym uczestnikiem dwa razy lub tylko z wybranymi. Wszystko zależy od nas!

Przyjazna atmosfera i zasada „fair play” to podstawa.

Zapisać się do ligi można w każdej chwili on-line lub telefonicznie 535 664 664.